display-folie.cz

Fólie pro počítače

Fólie pro dotykové panely

Fólie pro obrazovky

Fólie pro spotřební elektroniku

Naše nabídka


K ochraně Vašich přístrojů nabízíme fólie, které chrání displej před poškrábáním, znečištěním a dalším vnějším vlivům. Díky použití speciální technologie neobsahují naše fólie lepidlo a po odstranění fólie na displeji nezůstanou žádné viditelné stopy a Váš přístroj si tak uchová svou hodnotu.

Veškeré fólie jsou individuálně vyrobeny a upraveny na míru podle přání zákazníka, žádné univerzální fólie neprodáváme. Rozměry si přesně určíte v objednávkovém formuláři a my je pouze minimálně (v setinách milimetrů) upravíme pro snazší nanesení a případnou demontáž.

Při správném a přesném nanesení nedochází k samovolnému uvolnění fólie od displeje, a ta je tak schopna na displeji držet velmi dlouho – až v řádu několika let. K zachování optimálních podmínek pro užívání zařízení však doporučujeme alespoň jednou ročně fólii vyměnit za novou.

Tloušťka fólie v řádech desetin milimetru zaručuje bezproblémové používání všech dotykových funkcí a nezhoršuje citlivost displeje.

Fólie poskytuje displeji ochranu před poškrábáním v kapse, stylusem, nehty, před znečištěním jako mastnota, makeup, prach a i před UV zářením při zachování téměř 100% průhlednosti u varianty CrystalClear a 92% u varianty AntiReflex.

4ProTec

  • Kvalitní fólie německé výroby s odpovídající příznivou cenou a velkým rozsahem použití.
  • Výroba na míru – vyrobíme fólii přímo na základě Vámi zaslaných údajů bez navýšení ceny.
  • Dvě varianty fólie – CrystalClear a AntiReflex – výběr je jen na Vašich preferencích.
  • Velmi zajímavé cenové zvýhodnění při odběru většího množství.

Porovnání variant fólií

CrystalClear AntiReflex
Provedení Lesklá Matná, odzrcadlená
Průhlednost >98 % >91,5 %
Tloušťka 0,23 mm 0,19 mm
Tvrdost 3H >3H
Odolnost před poškrábáním 50 100
Ochrana před UVA, UVB ano ano
Tepelná odolnost netestováno beze změn při 80°C, 2 hodiny